Фільтр товарів
Виробник
Максимальний ток пальника
Діпазон цін

Застосувати

(арт. 9310)
243 грн

Тримач гвинтового типа. Голова та ручка повністю ізольовані.

(арт. 9303)
262 грн

Електродотримачі (electrode holder) Confort 200 важільного типу призначені для закріплення і утримання зварювальних електродів, для зручного маніпулювання під час виконання зварювальних робіт, а також для забезпечення надійного контакту струмопровідних частин з електродом.Тримач електродів ESAB Confort 200 розрахований на номінальну струмовий навантаження 200 А відповідно. Використовується для роботи з будь-якими джерелами зварювального струму і для всіх видів ручного дугового зварювання і наплавлення.

(арт. 9314)
149 грн

Клема маси Eco
Клеми заземлення забезпечують хороший контакт з робочою деталлю за допомогою мідного з'єднання. Це дає чистий перехід струму з робочої поверхні на зварювальний кабель. Клема також має обміднений з'єднання між верхньою і нижньою контактної точкою, що забезпечує постійну течію струму, навіть якщо одна з точок приєднана в повному обсязі

(арт. 9313)
132 грн

Затиск маси ESAB Eco 250A забезпечать відмінний контакт з робочою деталлю завдяки мідному з'єднанню. Це гарантує чистий перехід струму з робочої поверхні на зварювальний рукав. Також присутній обміднений з'єднання між верхньою і нижньою контактної точкою клеми, що забезпечує постійну течію струму, навіть в тому випадку якщо одна з точок приєднана в повному обсязі.

(арт. 9294)
640 грн

Тримач електродів Binzel DE-2500 - пристосування для утримування зварювального електрода під час ручного зварювання (ММА). Може працювати з електродами діаметром 4 - 10 мм.

Призначення: використовуються під час зварювальних робіт за допомогою електродів.

(арт. 9291)
358 грн

Електродотримачі використовуються для ручного зварювання штучним електродом. Вона відрізняється відносно малими інвестиційними витратами і своєю універсальністю.