ТОВ «СВТ ЗІЗ ПЛЮС» пропонує широкий асортимент неплавких вольфрамових електродів для аргонодугового зварюваня
(методом TIG (WIG) )
Зварювання неплавким ( вольфрамовим ) електродом ( або метод зварювання TIG (WIG) ) - широко застосовується в тих областях , де потрібне високоякісне зварювання .
Це такі області як авіаційна промисловість , енергетика , харчова промисловість , медицина і т.д.
Перевага зварювання методом TIG (WIG) є якість зварювального шва , яку неможливо досягнути іншими методами зварювання, такми як ММА, MIG (MAG).
І є тільки один недолік зварювання неплавким ( вольфрамовим ) електродом, це низька продуктивність , але при виконанні відповідальних зварювальних зєднаннь, цей недолі зовсім несуттевий.
Тому хоч і автоматизовані процеси TIG (WIG ) зустрічаються не часто , ручна зварка неплавким електродом знаходить широке застосування.
Особливо там , де потрібні відповідальні зварювальні з'єднання.
Для процесів аргонодугового ( TIGWIG ) зварювання були розроблені різні моделі аргонодугове установок і різні типи вольфрамових електродів. Застосування вольфрамових електродів обумовлено тим , що вольфрам зберігає твердість навіть при дуже високих температурах. Температура плавлення вольфраму - 3410 ° С , а температура кипіння - 5900 ° С. Це найтугоплавкіший з існуючих у природі металів.
При аргонодугового зварюванні зварювальний дуга утворюється між зварюваної деталлю і вольфрамовим електродом.
Використання вольфрамових електродів з легуючими добавками - підвищують стабільність і стійкість зварювальної дуги.
Наприклад , для стійкості до високих температур , підвищення стабільності горіння зварювальної дуги в чистий вольфрам вводять як добавки окисли рідкоземельних металів. Існує ряд різновидів вольфрамових електродів , в залежності від вмісту цих добавок. Цим визначається марка електрода. Марку електрода легко запам'ятати за кольором , в який пофарбований один кінець електрода .
За призначенням використання вольфрамові електроди діляться на три типи: Для застосування на постійному струмі (WT , WY ) , для застосування на змінному зварювальному струмі ( WP , WZ ) і універсальні ( WL , WC) .
Для зварювання на постійному струмі необхідно щоб , вольфрамовий електрод був заточений точно і гостро . На підприємствах вольфрамові електроди заточують спеціальними машинками і верстатами з алмазним кругом , але можна використовувати і звичайний пелюстковий коло з дрібним зерном або точильний верстат. Заточування проводиться до вістря електрода при цьому не допускати його перегріву так як при цьому вольфрам стає крихким і починає викрашіватся . При аргонодугового зварюванні так само потрібно пам'ятати про захисний газ . Необхідно застосовувати аргон високої частоти (з часткою аргону не менш. 99,998 %).
Володіючи найбільшими родовищами вольфраму , Китайська народна республіка є основним постачальником неплавких ( вольфрамових ) електродів на світовий ринок. Купуючи вольфрамові електроди із зазначенням європейського чи іншого виробника, в більшості випадків Ви отримуєте вольфрамові електроди вироблені в КНР.
Міжнародні марки електродів
WP ( зелений) - Електрод з чистого вольфраму ( вміст не менше 99,5 %). Електроди забезпечують хорошу стійкість дуги при зварюванні на змінному струмі , збалансованому або не збалансований з безперервною високочастотної стабілізацією (з осциллятором ) . Ці електроди переважні для зварювання на змінному синусоидальном струмі алюмінію , магнію та їх сплавів , так як вони забезпечують хорошу стійкість дуги як в аргоновою , так і в гелієвої середовищі . Через обмежену теплового навантаження робочий кінець електрода з чистого вольфраму формують у вигляді кульки .
Основні зварювані матеріали : алюміній , магній та їх сплави.
WZ- 8 (білий) - Електроди з додаванням оксиду цирконію переважні для зварювання на змінному струмі , коли не допускається навіть мінімальне забруднення зварювальної ванни. Електроди дають надзвичайно стабільну дугу. Допустима струмова навантаження на електрод трохи вище, ніж на церієву , лантановую і торієві електроди . Робочий кінець електрода при зварюванні на змінному струмі обробляється у формі сфери.
Основні зварювані матеріали : алюміній і його сплави , бронза та її сплави, магній та його сплави , нікель і його сплави .
WT- 20 (червоний) - Електрод з додаванням оксиду торію . Найбільш поширені електроди , оскільки вони перші показали істотні переваги композиційних електродів над чисто вольфрамовими при зварюванні на постійному струмі. Проте , торій - радіоактивний матеріал низького рівня , таким чином , пари і пил , що утворюється при заточуванні електрода , можуть впливати на здоров'я зварника і безпеку навколишнього середовища.
Порівняно невелике виділення торію при епізодичній зварюванні , як показала практика , не є чинниками ризику . Необхідно обладнати місця виробництва робіт місцевою вентиляцією .
Торійованого електроди добре працюють при зварюванні на постійному струмі , при цьому, залежно від поставленого завдання можна міняти кут заточування електрода. Торійованого електроди добре зберігають свою форму при великих зварювальних токах навіть у тих випадках , коли чисто вольфрамовий електрод починає плавитися з утворенням на кінці сферичної поверхні.
Електроди WT- 20 не рекомендується використовувати для зварювання на змінному струмі. Торець електроду необхідно обробляти у формі майданчики з виступами.
Основні зварювані матеріали : нержавіючі сталі , метали з високою температурою плавлення ( молібден , тантал ) , ніобій і його сплави , мідь , бронза кремнієва , нікель і його сплави , титан і його сплави .
WY - 20 (темно- синій) - Іттрірований вольфрамовий електрод , найбільш стійкий з використовуваних сьогодні неплавких електродів. Використовується для зварювання особливо відповідальних з'єднань на постійному струмі прямої полярності , зміст окисної добавки - 1,8-2,2 % , іттрірований вольфрам підвищує стабільність катодного плями на кінці електрода , внаслідок чого поліпшується стійкість дуги в широкому діапазоні робочих струмів .
Основні зварювані матеріали : зварювання особливо відповідальних конструкцій з вуглецевих , низьколегованих і нержавіючих сталей , титану , міді та їх сплавів на постійному струмі ( DC) .
WC- 20 ( сірий ) - Сплав вольфраму з 2 % оксиду церію ( церій - найпоширеніший нерадіоактивні рідкоземельні елемент ) покращує емісію електрода. Покращує початковий запуск дуги і збільшує допустимий зварювальний струм. Електроди WC- 20 - універсальні , ними можна з успіхом зварювати на змінному струмі і на постійному прямої полярності .
У порівнянні з чисто вольфрамовим електродом , церієву електрод дає більшу стійкість дуги навіть при малих значеннях струму. Електроди застосовуються при орбітальної зварюванні труб , зварювання трубопроводів і тонколистової сталі. При зварюванні цими електродами з великими значеннями струму відбувається концентрація оксиду церію в розпеченому кінці електрода . Це є недоліком церієвих електродів.
Основні зварювані матеріали : метали з високою температурою плавлення ( молібден , тантал ) , ніобій і його сплави , мідь , бронза кремнієва , нікель і його сплави , титан і його сплави . Підходить для всіх типів сталей і сплавів на змінному та постійному струмі.
WL- 20 , WL- 15 (синій , золотистий ) - Електроди зі сплаву вольфраму з оксидом лантану мають дуже легкий початковий запуск дуги , низьку схильність до прожогам , стійку дугу і відмінну характеристику повторного запалювання дуги.
Додавання 1,5 % ( WL- 15 ) і 2,0 % ( WL- 20 ) оксиду лантану збільшує максимальний струм , несуча здатність електрода приблизно на 50 % більше для даного типорозміру при зварюванні на змінному струмі , ніж чисто вольфрамового . У порівнянні з церієву і торієвих , лантановую електроди мають менший знос робочого кінця електрода.
Лантановую електроди більш довговічні і менше забруднюють вольфрамом зварної шов. Оксид лантану рівномірно розподілений по довжині електрода , що дозволяє тривалий час зберігати при зварюванні первісну заточку електрода. Це серйозна перевага при зварюванні на постійному (прямий полярності ) або змінному струмі від поліпшених джерел зварювального струму , сталей і нержавіючих сталей. При зварюванні на змінному синусоидальном струмі робочий кінець електрода повинен мати сферичну форму.
Основні зварювані матеріали : високолеговані стали , алюміній , мідь , бронза. Підходить для всіх типів сталей і сплавів на змінному та постійному струмі.
Результати в цифрах
-
20456
товарів в нашому каталозі
-
2 дня
середній час доставки
-
95 %
клієнтів рекомендують нас
Для аргонодугового зварювання
ТОВ «СВТ ЗІЗ ПЛЮС» пропонує наступну продукцію
-
Вольфрамові електроди Детальнiше
-
Пальники для аргонодугового зварювання Детальнiше
-
Прутки , дріт, та інші матеріали для аргонодгового зварювання Детальнiше
-
Аргонодугові зварювальні установки
відомих виробників Детальнiше -
Керамічні сопла, цанги та інші пристосування для аргонодгового зварювання Детальнiше
-
Автоматичні пристосування для аргонодугового зварювання Детальнiше