Фільтр товарів
(арт. 14140)
3 064 грн

Повнолицьова захисна маска BLS 5150 (CL3 EN 136)
В панорамну монолінзу вбудована внутрішня маска з двома клапанами вдиху.
В масці також є центральний клапан вдиху і клапан видиху.
На масці 6-кінцеві гумові ремені з пластиковими пряжками для легкості зняття маски.
Обтюратор маски виготовлений зі спеціально розробленої синтетичної гуми, а внутрішня маска виготовлена із прозорого силікону.

(арт. 14141)
2 369 грн

Повнолицьова маска BLS 3150 (CL2 EN 136)
Маска складається з корпусу, панорамної лінзи, внутрішньої маски з двома клапанами вдиху і 5-кінцевого гумового ременя з пластиковими пряжками для легкості зняття маски.

(арт. 13607)
395 грн

Призначається для очищення (адсорбції) вдихуваного повітря від парів органічних речовин (бензин, гас, толуол, етілхлоргідрін, сірковуглець, спирти, кетони, бензол і його гомологи, нітро і амін з'єднання, ефіри та інше, в тому числі аерозолів фарби на основі органічних розчинників (температура кипіння яких понад 60оС)).
Область застосування: лакофарбові роботи (всі види), машинобудування, суднобудування, виробництво і використання барвників, лаків, адгезивів і смол, робота з нафтопродуктами, в сільському господарстві, в лікарнях і т.п.

(арт. 13584)
287 грн

Респіратор РПА-ТД 1 рекомендується використовувати під час тривалого виконання робіт середньої важкості і при запиленості повітря робочої зони до 300 мг / м3.
РПА-ТД 2

Респіратор РПА-ТД 2 рекомендується використовувати під час виконання важкої інтенсивної роботи і високої запиленості повітря до 1000 мг / м3, підвищених або знижених температурах, підвищеної вологості.
Галузь застосування:

Вугільні й гірничорудні шахти, виробництво цементу, виробництво коксу, переробка скло і минералволокнистими матеріалів, робота з дустом, пестицидами та отрутохімікатами.
Забезпечують захист органів дихання від полідисперсних аерозолів:

    Мінеральна пил (вугільна, наждачний, цементна, скляна, вапняна, пил пігментів і добрив і т.д.)
    Металевий пил (залізна, чавунна й сталева, мідна, свинцева і т.д.)
    Дим і туман: масляний туман, зварювальний дим возгони металів.
    радіоактивний пил
    Рослинна пил (прядив'яна, бавовняна, деревна, тютюнова, борошняна, цукрова і т.д.)
    Тваринна пил (вовняна, рогова, кісткова, шкіряна, пухова і т.д.).

(арт. 16921)
375 грн

Напівмаска захисна ProMask М 7500 арт. 35059
 Система фіксації напівмаски забезпечує щільне прилягання виробу
 Легкий еластомірний силіконовмісний матеріал виробу забезпечує щілье прилягання до лиця і комфорт впродовж тривалого періоду роботи
 Низькопрофільна конструкція зводить до мінімуму перешкоду в полі зору
 Конструкція подвійного фільтру забезпечує низьку протидію диханню
 Система байонетного з'єднання надає можливість використання широкого діапазону фільтрів.
 Напівмаска використовується тільки з фільтрами ТМ SIZAM ProFiltr 6051 A1 і ProFiltr 6059 ABEK1
Призначення: Захист від органічних і неорганічних газів, парів, твердих і рідких
аерозольних частинок, мілкодисперсного пилу і туману

(арт. 4292)
246 грн

Захист від парів органічних та галоїдоорганічних сполучень (бензин, ядохімікати, спирти, толуол, ксилол, сірководень, тетраетилсвинець).

(арт. 4303)
170 грн

Респіратор «Пульс-К» призначений для захисту органів дихання від аерозолів шкідливих речовин (пилу, диму, туману).

(арт. 16969)
17 грн

Маска захисна тришарова на резинці зі згинающимся носовим фіксатором.
Матеріал: Спанбонд (3 шари, щільність кожного шару 30 г / м2)
Розмір маски: 17.5х9 мм
Колір білий

(арт. 13029)
17 грн

Застосовується для захисту органів дихання від мінеральних і органічних (тваринного і рослинного походження), а також синтетичного пилу в гірничодобувній, металургійній, фармацевтичній та харчових галузях, при виробництві будівельних матеріалів. Клас ефективності до 4 ПДК.

(арт. 4302)
17 грн

Захист органів дихання від аерозолів (пилу, диму, туману), конденсатів металів і їх окисів, зварювальних аерозолів на свинцево-цинкових і хіміко-металургійних заводах, на виробництвах, що використовують газо і електрозварювання та різку матеріалів. Клас ефективності до 12 ПДК.

(арт. 13028)
22 грн

Захист органів дихання від радіоактивних, мікробіологічних аерозолів на атомних електростанціях та на радіохімічному виробництві. Клас ефективності до 50 ПДК.

(арт. 4274)
24 грн

Застосовується при концентрації твердих та рідких аерозолів (дим, пил, туман, конденсати металів і їх окиси), забезпечує захист від цементного пилу,. Клас ефективності до 12 ПДК.

(арт. 4286)
51 грн

Індивідуальний захист органів дихання від аеродисперсних часток різного походження (пил, дим, туман) при концентрації в повітрі не більше 100 ГДК. Використовується при роботі з цементом, вугіллям, порошкоподібною хімічною продукцією, бавовною, пухом, шерстю, тютюном, борошном.

(арт. 4285)
50 грн

Індивідуальний захист органів дихання від аеродисперсних часток різного походження (пил, дим, туман) при концентрації в повітрі не більше 100 ГДК. Використовується при роботі з цементом, вугіллям, порошкоподібною хімічною продукцією, бавовною, пухом, шерстю, тютюном, борошном.

(арт. 4287)
48 грн

Індивідуальний захист органів дихання від аеродисперсних часток різного походження (пил, дим, туман).

(арт. 4289)
36 грн

Призначений для індивідуального захисту органів дихання від діючих інгаляційно-зварювальних аерозолів.

(арт. 13609)
203 грн

Фільтр комбінований Е1Р1 ФРПА-С
Очищення (хемосорбция) вдихуваного повітря від кислих газів і парів кислот (сірчистий ангідрид, соляна, сірчана, азотна, оцтова кислота, хлористий, бромистий, фтористий вуглець) і аерозолів.
Область застосування: Хімічні виробництва з використанням кислот, електролітичні процеси, кислотні травлення, гравірування по металу, агрохімія.

(арт. 13610)
203 грн

Фільтр комбінований К1Р1 ФРПА-С
Очищення (хемосорбция) повітря від аміаку і його органічних похідних і аерозолів
Область застосування: Виробництво аміаку, обслуговування холодильних установок, агрохімія

(арт. 13608)
162 грн

Призначається для очищення (адсорбція) вдихуваного повітря від парів органічних речовин температура кипіння понад 60оС (бензин, гас, толуол, етілхлоргідрін, сірковуглець, спирти, кетони, бензол і його гомологи, нітро і амін з'єднання, ефіри та інше, в тому числі аерозолі фарби на основі органічних розчинників).
Область застосування: лакофарбові роботи (всі види), машинобудування, суднобудування, виробництво і використання барвників, лаків, адгезивів і смол, робота з нафтопродуктами, сільському господарстві, лікарні.

(арт. 14772)
45 грн

Запасний патрон до респіратора РУ-60М (Е1Р1)
Е1P1 Захищає від кислих газів і парів (діоксид сірки, сірчистий ангідрид, сірководень, хлористий водень, бромистий водень, фтористий водень, хлороорганічні і фосфороорганічні отрутохімікати, пари сірчаної, оцтової, мурашиної, азотної, фосфорної кислот і т.п.), аерозолі ( пил, дим, туман і т.п.)

(арт. 16964)
32 грн

Маска захисна багаторазового використання з тканини.
Тришарова на резинці зі згинающимся носовим фіксатором.

(арт. 16922)
150 грн

Комплект фільтруючих картриджів ProFiltr6051 A1(органічні пари) для напівмасок ProMaskM 6200 і ProMaskM 7500 призначений для захисту від органічних з'єднань, газів і парів
Одиниця продажу –комплект з 2 шт.EN143 EN 14387CatIII

(арт. 16923)
264 грн

Комплект фільтруючих картриджів ProFiltr6059 ABEK1 для напівмасок ProMaskM 6200 і ProMaskM 7500 призначений для захисту від органічних з'єднань, газів і парів, неоргагічних з'єднань, кислих газів, аміаку і його з'єднань.
Одиниця продажу –комплект з 2 шт.EN143 EN 14387CatIII

(арт. 18223)
402 грн

ПОЛУМАСКА С КРЕПЛЕНИЕМ В 4-Х ТОЧКАХ 6200 + угольнный фильт 6051

Соответствует требованиям ДСТУ EN140
Номинальный защитный фактор полумаски до 50 ПДК (ПДК – предельно допустимая концентрация веществ в воздухе)
Категория защиты – Cat III
Размер – М
Материал мягкой части маски – легкий эластомерный материал (ТПЭ). Материал твердой части маски – полипропилен (РР). Комбинация материалов подобрана для обеспечения плотного прилегания к лицу и комфорта в течение длительных периодов работы
Система закрепления на голове – 4-х позиционная, усиливает прилегание изделия к лицу
Низкопрофильная конструкция сводит к минимуму наличие препятствий в поле зрения пользователя
Конструкция двойного фильтра обеспечивает низкое сопротивление дыханию, более совершенное распределение веса и сбалансированное прилегание изделия

ФИЛЬТР-ТРАПЕЦИЯ PROFILTR 6051 A1

Соответствует требованиям ДСТУ EN 143 ДСТУ EN 14387
Комплект фильтрующих картриджей является комбинированным и предназначен для защиты от: 1. Органических соединений (газов, паров)  2. Неорганических соединений, кислых газов, аммиака и его соединений 
Добавления предварительных противопылевых фильтров ТМ SIZAM к фильтрующим картриджам обеспечивают дополнительную защиту пользователя от мелкодисперсной пыли и тумана, а также продлевает срок службы картриджей
Категория защиты – Cat III
Материал фильтра – пластик (ABS)
Наполнитель фильтров – активированный уголь
Форма фильтра – трапеция