Інформація для оптових покупців

ПРО КОМПАНІЮ

Молода компанія «СВТ ЗІЗ ПЛЮС», спеціалізується на оптових та роздрібних продажах спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), зварювальних матеріалів, пристосувань та обладнання, абразивних матеріалів, інструменту, тощо. За короткий час наша компанія зайняла провідні позиції серед постачальників даної продукції в Україні.Товар можна придбати як в інтернет-магазині, так і в магазині, який знаходиться за адресою: м. Вінниця по вул. Левка Лук’яненка, 23/2.

Заповніть форму для отримання знижки

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ 
 

НАШ ТОВАР

Ми пропонуємо виключно високоякісний спецодяг, спецвзуття, рукавиці, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) вироблених провідними українськими і кращими європейськими виробниками зі світовою репутацією:: UZGROUP4, FREEWORK, ТАЛАНЛЕГПРОМ, ДОЛОНІ, МІКРОФІЛЬТР, СПЕКТР, КОМПЛЕКТ 3M, SIZAM, PORTWEST, ESAB, COVERGUARD, CXS, DELTAPLUS, CERVA, HOEGERT,

КУДИ ДОСТАВЛЯЮТЬСЯ ТОВАРИ

Ви можете самостійно забрати покупку зі складу за адресою:м. Вінниця, вул. Левка Лук’яненка,23/2
Доставка по м. Вінниця здійснюється безкоштовно нашим автотранспортом за умови, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. Безкоштовна доставка не поширюється на габаритні та акційні товари, якщо не було зазначено окремих умов.

Ми здійснюємо доставку товару по території України такими транспортними компаніями:

Оплата за доставку товару здійснюється окремо за тарифами транспортної компанії в момент отримання товару. Також більшість компаній здійснюють доставку товару «До дверей». Цю послугу можна замовити в транспортній компанії додатково.
Будь-який товар, відправлений перевізником, страхується на повну вартість. В цьому випадку при псуванні або втрати товару при перевезенні транспортна компанія зобов'язана відшкодувати замовнику всі збитки.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ

Замовлення, оформлені до 14:00, відправляються в день замовлення, після 14:00 - на наступний робочий день після замовлення (крім суботи та неділі).


 

Заповніть форму для отримання знижки