Нанесеня логотипу (Брендування)

У наш час все більш популярним елементом корпоративного стилю підприємств стає нанесення логотипу на спецодяг (брендування). Дійсно, уніформа з відзнаками дозволяє підвищити впізнаваність бренду, а також підвищити загальну дисципліну. І не важливо, яку сферу діяльності ви представляєте - комунальні, дорожні, будівельні роботи, автомобільні СТО, державні або приватні компанії - всім варто скористатися даною послугою. Компанія «СВТ ЗІЗ ПЛЮС» пропонує нанесення логотипу на спецодяг в Вінниці з доставкою по Україні. У нас ви можете не тільки купити спецодяг гуртом та вроздріб, але і замовити вишивку логотипів, розпізнавальних знаків та інших елементів фірмової символіки

 

Види брендування спецодягу На який спецодяг наноситься логотип? Раніше вважалося, що лише на готових текстильних виробах надрукувати принти. У наші дні асортимент пропонованих рішень істотно розширився і ми виробляємо брендування спецодягу всіх видів: куртки, комбінезони, футболки, костюми робочі, бейсболки, каски і інші типи робочого одягу / уніформи.

Здійснюють брендування спецодягу наступними способами:

Вишивка логотипу на спецодязі - один з найбільш якісних методів. Допускаються дрібні і великі партії. Вишивка фірмової символіки здійснюється машинними методом із застосуванням різних типів ниток від звичайних до металізованих, що забезпечує ефектний зовнішній вигляд. Варто відзначити, що вишивка на спецодязі не схильна до зносу при пранні, ідеально витримує весь термін експлуатації виробу і не висипається частинами, що дуже важливо для робочого одягу, яку інтенсивно експлуатують в різних зовнішніх умовах протягом довгих трудових змін.

Термодрук - ще один спосіб нанесення зображення, менш «інвазивний» оскільки не вимагає машинної вишивки, але має свої переваги: недорогий, доступний, популярний. Термодрук здійснюється шляхом запікання підготовленого зображення на виріб за допомогою гарячого преса і спеціальних сублімаційних чорнил. Такий підхід дозволяє нанести на спецодяг будь-яке зображення, будь то логотип, знак відмінності або будь-яка картинка або векторні зображення

Шовкографія або трафаретний друк - метод відтворення написів чи зображень (чорно-білих та кольорових) за допомогою трафаретної друкованої форми (сітки), крізь яку фарба проникає на матеріал, що задруковується.Зображення логотипу на одязі, отримані методом шовкодруку, створюють відчуття рельєфності друкованого зображення внаслідок суттєвої товщини фарби (товщина фарби досягає 100 мкм). Шовкодруком наносяться зображення як на тканину та одяг, так і на картон, плівку, пластик, скло та метал.

Залишити заявку нанесення логотипу компанії на спецодяг можна нижче у формі зворотнього зв"язку