Фільтр товарів
(арт. 2184)
733 грн

призначений для захисту голови, шиї, верхньої частини спини, та грудей від високих температур
Універсальна модель під захисну маску, щиток захисний.
Склад тканини: бавовна 100% з вогнестійким просочуванням Proban.
Вага виробу: 150 г.

(арт. 2186)
62 грн

Зимній підшоломник під каску виготовлений з бавовни (верх та підкладка - 100% бавовна) та утеплені ватином. В нижній задній частині додатково оснащені шлейфом для захисту шиї від холоду, снігу та вологи. Розмір підшоломника регулюється спеціальною стрічкою, що стягує підшоломник до необхідного об"єму

(арт. 16943)
265 грн

Капюшон зварника Ally Protect AP-6670 виготовлений зі спеціальної вогнетривкої тканини на основі бавовни. Свої вогнетривкі властивості тканина зберігає навіть після 5 рясних смачиваний рідиною.

Капюшон відповідає вимогам технічних регламентів України на засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), має гігієнічний сертифікат СЕС України, а також європейський сертифікат.

Особливості:

підійде на обєм голови до 41 см, загальна довжина близько 62 см
внутрішні м'які шви, щоб мінімізувати дискомфорт під час роботи
спеціальні хлястики з обох боків голови для кріплення до касці
всередині сітчаста підкладка, щоб зменшити ковзання по волоссю

(арт. 17924)
2 020 грн

Сварочная маска-хамелеон ARTOTIC SUN9L Steel Power, описание
Идеально для аргонно-дуговой сварки (TIG)

Подходит для любых сварочных аппаратов. Благодаря современным сенсорам и обновлённому блоку управления, маска реагирует на токи от 3А, а значит, эта маска подойдет под любой сварочный аппарат (MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE и сварка на малых токах).
В этой маске предусмотрена возможность без особых усилий заменить батарейку типа CR2450 на новую.

Может случится, что аккумулятор сел посреди рабочего дня и нужно его быстро заменить. В большинстве хамелеонов замена батарейки — это настоящее испытание, где без паяльника и инструкций вам не обойтись.

(арт. 15801)
1 720 грн

Сварочная маска хамелеон - основа безопасности и здоровья человека при проведении сварочных работ. Профессионально занимаясь сваркой без надежной защиты глаз в процессе работы никак не обойтись. Маска относится к средствам индивидуальной защиты сварщика и нужна для того, чтобы уберечь глаза от воспаления роговицы, ожога сетчатки, а также для защиты лица и шеи от воздействия высокой температуры, ультрафиолетовых лучей, а также от брызг расплавленного металла и искр.

Маски устроены по одному общему принципу. От простых механических и температурных воздействий лицо и шею защищает пластиковый шлем, в районе глаз в который встроен светофильтр, отсекающий ультрафиолетовое излучение и понижающий световую нагрузку до допустимых значений. В самом простом варианте у светофильтра одна степень затемнения, а в более сложных моделях светофильтр автоматически темнеет в процессе работы. Маску, оборудованную автоматически затемняемым светофильтром, часто называют маска-хамелеон. Тип маски по фильтру подбирают в зависимости от вида сварки и интенсивности сварочно-монтажных работ. Для удобства пользователя внутри шлема-маски расположено оголовье с мягким подкладом, которое регулируется под нужный объем головы.

(арт. 16253)
1 849 грн

Sun9B «Artotic» з автоматичним затемненням є
сучасним надійним засобом захисту очей і обличчя від світлового випромінювання при
різних видах зварювання: ручне дугове, аргонодуговая, напівавтоматична в середовищі
захисних газів, а також при плазмовому різанні.
Колір маски-чорний.

(арт. 14768)
9 386 грн

Маска зварювальника Sentinel A50 - cварочная маска ESAB з автоматичним світлофором із ступенем затемнення від 5 до 13 DIN. Сварочные токи от 2 до 500 ампер. Режим зачистки 4 DIN включено окремою кнопкою на шлеме.

(арт. 17593)
3 840 грн

Зварювальна маска SAVAGE A40 Хамелеон, відповідає найвищим вимогам зварників. Маска має легкий корпус для захисту від тепла, іскор і бризок. Світлофільтр з автоматичним затемненням (ADF) забезпечує високу чіткість зображення і природне перенесення кольорів, що гарантує чудові оптичні властивості.
Колір маски-чорний.

(арт. 17594)
3 840 грн

Зварювальна маска SAVAGE A40 Хамелеон, відповідає найвищим вимогам зварників. Маска має легкий корпус для захисту від тепла, іскор і бризок. Світлофільтр з автоматичним затемненням (ADF) забезпечує високу чіткість зображення і природне перенесення кольорів, що гарантує чудові оптичні властивості.
Колір маски-жовтий.

(арт. 3325)
561 грн

Нова Eco-Arc - самий останній дизайн масок серії flip-up passive. Легкий поліпропіленовий корпус, чудовий захист лиця. Ця маска підходить для зварювання в будь-якому просторовому положенні. Маска сумісна з новим головним кріпленням Eco, з 4-ма рівнями нахилу і 3-ма регульованими поздовжніми положеннями - для точної настройки положення корпуса.
Внутрішні лінзи схвалені по EN 166 'S - схвалено CE і ANSI.

(арт. 3390)
165 грн

Корпус маски зварювальника виготовлений з термостійкого матеріалу, що має високу стійкість до прогоряння і безпечний для здоров'я людини. Конструкція корпусу маски максимально захищає голову, обличчя, шию, верхню частину грудей зварювальника і забезпечує хороший повітрообмін в підмасковому просторі.

(арт. 3403)
306 грн

Маска зварювальника "НН7- С ПРЕМ'ЄР 2"
Відкидний блок світлофільтру фіксується в двох положеннях "вгору-вниз", дозволяє зварнику працювати в обмежених умовах, а також проводити інші види робіт (зачистка швів ручним інструментом та ін.).
Корпус щитка Favori ® T виконаний з термостійкого матеріалу TermotreK ®, стійкий до прогорання, високим і низьким температурам і дозволяє максимально зручно піднімати щиток вгору й опускати вниз, фіксуючи в даних положеннях. Світлофільтр покращує огляд, конструкція корпусу щитка максимально захищає голову, обличчя, шию і верхню частину грудей зварювальника і забезпечує хороший повітрообмін в просторі під щитком. Універсальне наголовне кріплення RAPID з плавним регулюванням розміру.

(арт. 3395)
51 грн

Повністю регулюється по висоті і глибині, рейкового типу (плавне регулювання).

(арт. 16944)
234 грн

Рекомендується для використання як захисту голови зварника і різьбяра від попадання іскор і бризок розплавленого металу і підвищених температур при будь-яких зварювальних роботах і різанні металів.
Одягається на голову під зварювальну маску і перешкоджає її зісковзуванню з голови. Ідеальний захист при зварюванні стельових швів і роботі в важкодоступних місцях.

(арт. 16945)
222 грн

Бандана (хустинка) зварювальника бавовняна АР помаранчево-чорна.
Рекомендується для використання як захисту голови зварника і різьбляра від попадання іскор і бризок розплавленого металу і підвищених температур при будь-яких зварювальних роботах і різанні металів.
Одягається на голову під зварювальну маску і перешкоджає її зісковзуванню з голови. Ідеальний захист при зварюванні стельових швів і роботі в важкодоступних місцях.

(арт. 16889)
162 грн

Стильна двоколірна шапочка з вогнетривкої і міцної бавовняної тканини
Всі шви внутрішні, акуратні Не натирають голову м'яка гумка надійно і комфортно охоплює голову по колу, не створюючи дискомфорту.
Рекомендації для використання:
для захисту голови зварника і різьб'яра від попадання іскор і бризок розплавленого металу і
підвищених температур при будь-яких зварювальних роботах і різанні металів.
Одягається на голову під зварювальну маску і перешкоджає її зісковзуванню з голови. Ідеальний захист при зварюванні стельових швів і роботі в важкодоступних місцях.